Uzman Kadromuz

Höke Hukuk Bürosu, her biri alanında uzman 11 hukukçu ve danışman kadrosuyla 2007 yılından beri yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir. Neta Hukuk Bürosu adıyla Ankara’da başlayan mesleki faaliyetler, İstanbul’da Höke Hukuk Bürosu çatısı altında devam etmektedir.

Av. Bülent Höke

Kurucu Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Başkent Ankara’da başladığı meslek hayatına İstanbul’da devam etmekte olup; 14 yılı aşkın süredir yerli ve yabancı müvekkillerine ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, gayrimenkul ve miras hukuku ağırlıklı olmak üzere avukatlık, dava takibi ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Münteha Jan DEMİRCİ

Kıdemli Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Meslek hayatına Ankara’da başlayan Demirci; iş, ticaret, rekabet ve idare hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Rusça bilmektedir.

Av. Buket Harman

Avukat

1990 Ankara doğumludur. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Kamu Hukuku alanında yüksek lisans yapmakta olup; ticaret ve iş hukuku uzmanlık alanıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. Aliye Eren

Avukat, Baş Hukuk Müşaviri

1974 yılı Ankara Hukuk Fakültesi mezunudur. Kızılay ve Çocuk Esirgeme Kurumu gibi bir çok devlet kurumunda ve özel sektörde hukuk müşavirliği yapmıştır. Meslek hayatının 35 yılını serbest avukat olarak geçirmiş olup, ceza hukuku ve miras hukuku uzmanlık alanlarıdır.

İsmet Höke

Gayrimenkul Değerlendirme Uzmanı (SPK Lisanslı)

Gazi Üniversitesi, İktisat Fakültesi, İktisat bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Mehmet Bakkaloğlu

Katip / Mutemet

1967 Ankara doğumludur. Ankara Yükseliş Koleji mezunudur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

H. Hakan Eren

Ekonomi, Finans ve Medya Müşaviri

Uzun yıllar yerli ve yabancı şirketlerde yöneticilik ve CEO’luk yapmıştır. Akbank Teftiş Kurulu’nda müfettiş olarak görev yapmıştır. Üniversitede medya ve finans dersleri vermektedir. Bilkent Üniversitesi, İşletme fakültesi mezunu olup; University of Hartford, Barney School’da MBA yapmıştır. Mükemmel derecede İngilizce, iyi derecede Almanca ve Fransızca bilmektedir.